TOFD’ye Destek İçin Koşuyoruz!

Sermaye piyasaları olarak ‘Sermaye Piyasaları Koşu Takımı’ ile Vodafone 38. İstanbul Martonu’nda koşarak ve bağış toplayarak, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ni (TOFD) destekliyoruz.

 

Birliğimiz, sermaye piyasaları dışındaki farklı sektörlerde hayata geçirilen ve toplumumuzdaki dezavantajlı bireylere yönelik yapılan sosyal sorumluluk faaliyetlerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Birlik olarak, omurilik felçlilerinin sorunlarının çözümü ve yeni omurilik felçlilerinin oluşmaması amacıyla faaliyet gösteren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin (TOFD) faaliyetlerine destek olmaya başladı.

 

TOFD’nin Adım Adım Oluşumu ile yer alacağı İstanbul Maratonu, 13 Kasım 2016, Pazar günü düzenlenecek. TOFD’ye destek verilmesi amacıyla Birliğimiz tarafından, ‘Sermaye Piyasaları Koşu Takımı’ oluşturuldu. Maratona katılarak TOFD’ye koşarak destek sağlamak isteyenlerin izlemesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

 

1.İstanbul Maratonuna istanbulmarathon.org internet sitesi üzeriden kayıt yaptırılması (kayıtlar 30 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten önce belirtilen internet sitesi üzerinden 15K kategorisinin seçilerek kayıt yaptırılması önerilmektedir),

 

2.Kayıt sonrasında verilen göğüs numarasının Birliğimize iletilmesi,

 

3.Bağış kampanyası için Adım Adım Oluşumu sitesi üzerinden (ipk.adimadim.org) profil oluşturulması ve İyilik Peşinde Koş-İPK kodunun alınması (duyuru ekinde gönderdiğimiz profil oluşturma bilgi formunu inceleyebilirsiniz),

 

4.Profili düzenledikten sonra Kampanya Yarat kısmında desteklediğimiz ve adına bağış toplayacağımız STK yani Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin (TOFD) seçilmesi, (İstanbul-2016 TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?)

 

5.Koşu Grubu bölümünde ‘Engelsiz Bir Dünya İçin Koşuyorum!’un seçilmesi,

 

6.Kurumsal Koşu Takımı kısmında ise ‘Sermaye Piyasaları Koşu Takımı’nın seçilmesi,

 

7.Kayıt sonrasında organizasyon kapsamında ne kadar bağış toplandığını tespit etmek amacıyla verilen İyilik Peşinde Koş (İPK) kodunun Birliğimize iletilmesi.

 

Gönüllü temsilcilerin katılımıyla oluşturulan ‘Sermaye Piyasaları Koşu Takımı’nın koşu kapsamında toplayacağı bağış ile engelli bireylere akülü sandalye alımında katkı sağlanması amaçlanıyor.