Kurumsal Eğitim ve Gelişim Süreçlerinde Sürdürülebilirlik Çalıştayı

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ile Sürdürülebilir Eğitim Gelişim ve Mükemmellik Derneği’nin 2019-2020 yılı ortak etkinlikleri kapsamında planlanan çalıştayların üçüncü konusu “Kurumsal Eğitim ve Gelişim Süreçlerinde Sürdürülebilirlik” olacak.

28 Ocak 2020 tarihinde 14:00-16:30 saatleri arasında Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Av. Bedii Ensari Konferans Salonu’nda gerçekleşecek çalıştayda, SEGM Kurucu Başkanı Çağlar Çabuk ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Eğitim Müdürü Dr. Gökhan Büyükşengür moderatör olacak yer alacaktır.

Çalıştayda kurumsal eğitim ve gelişim süreçlerinde insan ve organizasyon boyutlarını etkileyen unsurlarla ilgili durum tespitinin yapılması, süreçlerin iyileştirilmesi ve mükemmel sonuçlara ulaşılması konusunda izlenecek yol haritalarının ortak akılla ortaya çıkarılması amaçlanmaktadır.

Çalıştay; insan kaynakları, organizasyonel gelişim, kurumsal akademi yönetici ve uzmanları, sahada çalışan eğitmen ve danışman uzmanların katılımına açıktır.

Katılım ücretsiz olup sınırlı kontenjan nedeniyle 24 Ocak 2020 tarihine kadar katılım kaydının tamamlanması gerekmektedir.

Kayıt İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Çalıştayın yapılacağı adres: Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Av. Bedii Ensari Konferans Salonu Büyükdere Caddesi No: 173 1.Levent Plaza A Blok Kat: 4 Levent-İstanbul