Dünya Yatırımcı Haftası Tüm Hızıyla Devam Ediyor

IOSCO tarafından organize edilen ve bu yıl dördüncüsü 16 – 21 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Dünya Yatırımcı Haftası tüm hızıyla devam ediyor.

 

Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş. ve Birliğimiz iş birliğinde kutlanan Dünya Yatırımcı Haftası kapsamında, altı gün boyunca sabah ve öğleden sonra olmak üzere her gün online paneller gerçekleştiriliyor.  Panellerde Türkiye’nin önde gelen yatırım uzmanları, sektör temsilcileri ve akademisyenleri bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor. 

 

Tüm katılımcılara açık olan etkinliklere katılım da ücretsiz. Kayıt olunduktan sonra paneller www.dunyayatirimcihaftasi.org.tr web sitesi Program menüsü Etkinliğe Git bölümünden kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak izlenebiliyor. Ayrıca TSPB Youtube kanalından da eş anlı olarak takip edilebiliyor.

İzleyiciler, web sitesindeki etkinlik sayfasında yer alan Soru Gönder butonu ile panel moderatörü aracılığıyla konuşmacılara sorularını yönlendirilebiliyor. 

 

Çekilişle ödül veriliyor

Panellere katılanlara “katılım belgesi” verilecek. Her paneli takiben yapılacak çekiliş ile bir katılımcı piyasa değeri 4.000 TL olan “1 yıllık Sentiment Algo Aplikasyon Aboneliği”, “3 Aylık İdeal Pro + Mobil Aboneliği” ile “Piyasa Psikolojisi, “Trading Disiplini ve Sentiment Algo ile Piyasalara Yeni Bir Bakış” eğitiminden oluşan Sentiment Algo Finansal Okuryazarlık Paketi kazanıyor. Oturumları takip edecek iki katılımcı iki aylık “MatriksIQ Terminali” ile iki kişi de iki aylık “MatriksIQ Mobil” ödülünü kazanmayı hak ediyor. Ayrıca “Finans ve Muhasebe Alanında Dijital Dönüşüm ve Kariyeri Uzmanına Sor” oturumu sonunda yapılacak çekiliş ile de bir katılımcıya “Fintech Sertifika Programı” hediye edilecek.

 

Hediye kazananların listesi her gün panellerin bitiminden sonra www.dunyayatirimcihaftasi.org.tr internet adresinde açıklanıyor.